ALMES İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş ZİYARET

Gaziantep Gümrük Müdürlüğünde 2021 yılı ihracat performansında 3'üncü sırada olan Almes İç ve Dış Ticaret A.Ş'ye Ziyaret

18 Mayıs 2022

Bölge Müdürümüz Mehmet Tuncay BAYRAKTAR, Gaziantep Gümrük Müdürü Numan AYRAL, Gaziantep Havalimanı Gümrük Müdürü Savaş KOÇ, Gümrük Müdür Yardımcısı Murat AVCU, Gümrük Muayene Memurları Tuncay UÇAR, Sabit DELİOĞLU, Onursal AYDIN ve Ahmet BOZGEYİK ile beraber Gaziantep Almes İç ve Dış Ticaret A.Ş. firmasını ziyaret etti. Heyetimizi karşılayan firma yönetim kurulu başkan ve üyeleri, iştigal alanındaki iç ve dış ticaret konularında kısa bir sunum yaptılar. Gümrük idaresi olarak Onaylanmış Kişi Statüsü Belgesine sahip firmanın gümrük işlemlerinin daha hızlı yapılması konusunda bilgilendirmeler yapıldı ve bu konuda kendileriyle fikir alışverişinde bulunuldu. Gaziantep Gümrük Müdürlüğünde 2021 yılı ihracat performansında 3'üncü sırada olan firma yönetim kurulu başkanı Mehmet ALTUNKAYNAK' a Bölge Müdürümüz tarafından bir plaket takdim edildi.

Bölge Müdürlüğü olarak Almes İç ve Dış Ticaret A.Ş. firmasını kutluyor, Gaziantep ve Ülkemiz ihracatındaki katkılarının artarak devamını diliyoruz.